Viri nly
מגזין אופנה לגברים בלבד

איך להתחיל עם בחורות – הסוד הגדול נחשף

מי מאיתנו לא חווה פיק ברכיים כאשר ניגש לבחורה ? מה להגיד ? מה לעשות ? בכתבה הבאה נגלה לכם את הסוד איך להתחיל עם בחורות! נציג בפניכם את השיטה להצלחה בחיים ולהיכרויות עם בחורות בפרט. שיטה שבה, באמצעות סדרת פגישות, נחזיר לכם את הביטחון העצמי. הסוד להצלחה טמון בכם. כן! ממש כך. פשוט עדיין לא גיליתם זאת. הכול עניין של "סטייט אוף מיינד", באיזה מצב רוח אתם נמצאים ועד כמה אתם מלאי ביטחון עצמי. בכתבה הבאה ניתן לכם בחינם (!) שלושה תרגילים פרקטיים שיעזרו לכם מאוד. פחות דיבורים ויותר מעשים. (לקבלת השיטה המלאה – הירשמו בסוף הכתבה).

מגזין אופנה, מגזין אופנה ולייף סטייל, מגזין אופנה ולייף סטייל לגברים, מגזין אופנה ולייף סטייל לגברים בלבד, גיא טל, מדריך לגברים, הסוד להיכרויות, הסוד נחשף, היכרויות, דייטינג, בחורות, בחורות יפות, ישראליות, כוסיות, ביטחון עצמי, קואצ'ינג, קואצ'ר, איך להכיר בחורות,

בכתבה הבאה ניתן לכם בחינם (!) שלושה תרגילים פרקטיים שיעזרו לכם מאוד להכיר בחורותבשוק הפנויים\פנויות קיימות שיטות רבות להיכרויות, אך השיטה הבאה עובדת באופן ישיר על הביטחון העצמי שלכם – בניית אישיות חזקה וזאת באמצעות משימות אישיות שהתלמיד עובר במהלך הליווי האישי, בין היתר ניתן למצוא את חלק מהמשימות במדריך "אתגר הגברים הגדול של ישראל". כעת נציג בפניכם שלוש משימות פשוטות:

   • תרגיל "ההתבוננות" – בתרגיל הזה אתם תידרשו להיות סוג של אנתרופולוגים. חוקרי תרבות. נבקש מכם לצאת החוצה, לשבת על ספסל בטיילת, במרכז קניות, ברחוב ראשי. מקום הומה אדם. קחו דף ועט איתכם. הסתכלו על העוברים והשבים ופשוט תתבוננו. כאילו אתם עכשיו בגן חיות מסתכלים על החיות ועל ההתנהגות שלהם. תנסו לקרוא את שפת הגוף שלהם – מה היא משדרת, באיזה מצב רגשי נמצא האדם שאתם מסתכלים עליו עכשיו ? תסרקו אותם מכף רגל ועד הראש, תראו מה הם לובשים, תנסו לנחש בדרך לאן הם – האם הם בדרכם לעבודה? לפגישה עסקית ? סתם שופינג.. בחנו את תנועות הידיים, ההליכה – האם הם הולכים זקוף ? במידה והם יושבים, האם הרגליים שלובות ? האם יש מחוות לא רצוניות (עוויתות, לעיסת עט, וכדומה) ? עכשיו, אחרי שאימנתם את עצמכם, תתבייתו על מישהי. כתבו על דף את כל מה שעולה לכם לראש.
   • ספורט – כן, פשוט ככה. תעשו ספורט. אימון גופני\פיזי הוא גם אימון שמחזק את הנפש שלנו. על כן חשוב מאוד לעשות! לעצלנים מביניכם, היכנסו לכתבה הבאה שתיתן לכם טיפים שאתם יכולים לעשות מהבית.
   • תרגיל "הריסטרט" (Re-Start) – בתרגיל הבא אתם תתבקשו להתחבר אל רגע נתון. מה זה אומר ? התרגיל מתבצע בחוץ, רצוי בטבע, במקום פתוח ולא הומה אדם. ים למשל או יער. כבו את הפלאפון שלכם, שבו לכם בנחת ופשוט התבוננו בנוף המדהים שסביבכם. תנסו לחוש אותו, להיות חלק ממנו. הסתכלו על העץ או השיח, אפילו על הסלעים – בני כמה הם להערכתכם ? 100 שנה ? תנסו לחזור 100 שנה אחורה בזמן ולדמיין את הסביבה שבה אתם נמצאים כעת. איך לדעתכם היא נראית ? מי חי כאן ? ממה הוא ניזון ? זה אולי נראה לכם דבילי מה שאתם עושים כעת, אבל כל הרעיון הוא להתנתק מהציביליזציה, מהחומריות, מאנשים, מעבודה, מהכול. ופשוט להתחבר לרגע נתון.
   • מה חשבתם שנגלה לכם את הכול ? השאירו פרטים למטה ונקבע פגישת ייעוץ בחינם!
מגזין אופנה, מגזין אופנה ולייף סטייל, מגזין אופנה ולייף סטייל לגברים, מגזין אופנה ולייף סטייל לגברים בלבד, גיא טל, מדריך לגברים, הסוד להיכרויות, הסוד נחשף, היכרויות, דייטינג, בחורות, בחורות יפות, ישראליות, כוסיות, ביטחון עצמי, קואצ'ינג, קואצ'ר, איך להכיר בחורות,

בניית אישיות חזקה וזאת באמצעות משימות אישיות שהתלמיד עובר במהלך הליווי האישי

 

צור קשר

שם:

טלפון:

דואר אלקטרוני:Click Here

לקביעת פגישת ייעוץ חינם – השאירו פרטים או התקשרו לטלפון 054-7872979

2 comments on “איך להתחיל עם בחורות – הסוד הגדול נחשף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

banner
usa