Home / בינו לבינה / שישה טיפים מפרידים ביניכם לבין יום האהבה

שישה טיפים מפרידים ביניכם לבין יום האהבה

את דעתנו לגבי יום זה אתם כבר יודעים ("יום האהבה – על שום מה?"), אבל דווקא היום, יום שבו פלח באוכלוסייה מודר לחלוטין לטובת מי שכן "הסתדר", דווקא היום החלטנו במערכת ViriOnly להתייחס לאותו קהל  של רווקים ורווקות. לצורך כך אנו מביאים בפניכם שישה טיפים מבית הספר ללימוד דינמיקה רגשית-רומנטית, בראשותו של ירון ויסברג.

מועדון ההיכרויות של מגזין ViriOnly! היכנסו והשאירו פרטים
מועדון ההיכרויות של מגזין ViriOnly! היכנסו והשאירו פרטים
מגזין אופנה לגברים בלבד, מגזין אופנה לגברים, מגזין אופנה לגבר, מגזין אופנה, אופנה לגברים, לגברים בלבד, לגבר בלבד, לגבר, גיא טל, מגזין ViriOnly, Viri|Only, מגזין ViriOnly, מגזין לגבר, מגזין לגבר הישראלים, גברים ישראלים, גברים ישראלים בלבד, ישראלים בלבד, נשים, גברים ונשים, ולנטיין, יום האהבה, יום הולנטיין, מתנות, ירון ויסברג, בית הספר ללימוד דינאמיקה רגשית-רומנטית,
דווקא היום, החלטנו במערכת ViriOnly להתייחס לאותו קהל של רווקים ורווקות. חג האהבה שמח!

להלן הטיפים:

  • שקף בבהירות את כוונתך:  כשאתה ניגש אליה בפאב או במסיבה- אל תתבייש בסיבה שגרמה לך לגשת ובכוונה שלך. אחד הדברים שיוצרים הכי הרבה אמון וחיבור בין גבר לאישה הוא יכולתך להראות שפיו ולבך שווים. כבר ברור לה שניגשת אליה מסיבה מסוימת, והיא תחוש כאשר אתה לא אותנטי. אתה תראה המון בטחון עצמי, ושניתן לבטוח בך, בכך שתגיד "מצאת חן בעיניי. אני גבר, הדבר הטבעי הוא שאני אגש אלייך"
  • הקפד על טיפוח: תהיה בטוח שנשים ישימו לב לכל פרט בלבוש ובמראה שלך, החל מהנעליים ועד התסרוקת. פנק את עצמך בבושם שאתה אוהב- זה יתרום לביטחונך העצמי (מעבר לניחוח הנעים שתפיץ).
  • דבר לאט וברור:  בפאב, ובוודאי במסיבות, יש הרבה רעש. אתה צריך לגבור עליו, בכדי לתקשר. אל תתבייש לדבר בקול רם, גם אם אחרים שומעים אותך. אתה מראה שאתה בטוח במה שאתה אומר, ושאתה לא מסתיר את כוונתך, בכך שאתה מסוגל לבטא את רצונך גם ליד חברותיה. כמו-כן, אם לא תדבר ברור- תאבד את הקשב שלה מהר מאד, וסיכוייך להצליח בחיזור אחריה יפחתו משמעותית.
  • תתייחס לחברות שלה:  נשים מגיעות לפאבים עם חברות. בכדי שתצליח ליצור חיבור איתה, אתה צריך שחברותיה, לכל הפחות, לא יקטלגו אותך באופן שלילי. כשאתה ניגש לשולחן שלה, צור קשר עין עם כל הקבוצה, ופנה לכולן בטרם אתה פונה למי שמוצאת חן בעיניך. כאשר אתה רוצה לדבר עם הנבחרת בצד, פנה לחברות ותגיד "ברשותכן, אני משאיל את הגברת לכמה דקות". התייחסותך לכל החברות (ובפרט לאלו הדומיננטיות) תאפשר לך לרכוש את אמונן, ותמנע מצב שבו הן קוטעות את האינטראקציה ביניכם.
   מגזין אופנה לגברים בלבד, מגזין אופנה לגברים, מגזין אופנה לגבר, מגזין אופנה, אופנה לגברים, לגברים בלבד, לגבר בלבד, לגבר, גיא טל, מגזין ViriOnly, Viri|Only, מגזין ViriOnly, מגזין לגבר, מגזין לגבר הישראלים, גברים ישראלים, גברים ישראלים בלבד, ישראלים בלבד, נשים, גברים ונשים, ולנטיין, יום האהבה, יום הולנטיין, מתנות, ירון ויסברג, בית הספר ללימוד דינאמיקה רגשית-רומנטית,
   תתייחס לחברות שלה: פנה לחברות ותגיד "ברשותכן, אני משאיל את הגברת לכמה דקות"
  • תהיה נוכח ברגע:  כשאתה מדבר איתה, היה קשוב במאת האחוזים. שחרר מחשבות כמו "מתי אני לוקח טלפון" או "רק שאני לא אתקע"- הן רק יימנעו ממך ליצור את החיבור שאתה רוצה, כי תהיה עסוק בלמצוא פתרונות במקום בלהיות איתה. הדרך הטובה ביותר להימנע משתיקות, היא לשתף במה שאתה מרגיש באותו רגע, כמו "אני קולט שממש כיף לדבר איתך", או "אני אוהב את זה שאת מדברת בכזו התלהבות". תגיד מה שאתה מרגיש, ואז לא תהיה עסוק עם הפחד משתיקות, כי רגשות קיימים בנו כל הזמן. כך תוכל להיות הרבה יותר נוכח איתה, ולהרגיש שאתם מתקרבים תוך כדי השיחה.
  • להישיר מבט:  מבט הוא אחד הכלים הכי אפקטיביים ליצירת משיכה וחיבור, בנוסף זה משפט הפתיחה האולטימטיבי. לפני שאתה ניגש, תיזום קשר עין איתה, חייך אליה – אם נוצר ביניכם קשר עין של יותר משתי שניות (והיא מחייכת בחזרה למשל), זו הזמנה בשבילך לגשת. גם תוך כדי השיחה, תשמור על קשר עין רציף איתה. תן לה לשבור את קשר העין כשהיא נבוכה; אתה צריך להיות מסוגל להסתכל לה במבט חודר בעיניים כל הזמן. כך תותיר אצלה רושם חזק מאד, ותעורר בה משיכה כלפיך.

 

ירון ויסברג מלווה גברים ונשים בגילאים 24-40, ליצירת דינמיקה רגשית רומנטית משלב ההיכרויות בכל פלטפורמה ובמהלך הדייטים. בוגר קורס מיניות מקודשת של ISTA , סטודנט למדעי המוח מטעם אוניברסיטת ת"א, בוגר קורס better leader reacher life של אוניברסיטת פנסילבניה.

About מערכת

מגזין ViriOnly הוקם על מנת להעלות את המודעות בקרב גברים בישראל בנושאים של אופנה & לייף סטייל, אסתטיקה וטיפוח, יחסים, לספק שירותי סטיילינג לנשים וגברים. כמו כן עומדת לרשותכם חנות האתר ובה שלל מוצרים לקנייה

Check Also

Or_Ghefen_(58)

סוכן מוסד בשליחות האהבה

93% מהתקשורת הבין אישית שלנו – היא סמויה, וזה כולל את שפת הגוף, הבעות הפנים, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

banner