Home / אסתטיקה & טיפוח / המדריך למשתמש – 18 תובנות משעשעות ושימושית כיצד להשתמש במשחת שיניים 'ביוריפייר פלוס' (Biorepair)

המדריך למשתמש – 18 תובנות משעשעות ושימושית כיצד להשתמש במשחת שיניים 'ביוריפייר פלוס' (Biorepair)

לידי מערכת ViriOnly הגיעה משחת שיניים חדשה של חברת 'ביוריפייר' (Biorepair) שיצאה לשוק לאחרונה כחלק מסדרה של מוצרים הכוללת:  משחת שיניים מיוחדת לתיקון האמייל וליצירת שכבת הגנה על השן, ערכת טיפול לשיניים הנגרמת מנסיגת חניכיים, משחה לליטוש ולטיפול מונע בשיניים, ומוצר נוסף לשימוש מקצועי. מיותר לציין לכם עד כמה חשובה היגיינה של הפה, הקפדה יומיומית, בדיקה תקופתית כולל ניקוי אבנית אצל השיננית, וככלל- מודעות לפה ולהבל שיוצא לנו מהפה. במסגרת כתבת התחקיר הבאה בדקנו שני מוצרים מתוך אותה סדרה חדשה של חברת Biorepair: משחת שיניים של 'ביוריפייר' (Biorepair), ומי פה. יצאנו לבדוק ולספר לכם, וחזרנו עם תובנות גם משעשעות וגם שימושיות.

במסגרת כתבת התחקיר בדקנו שני מוצרים מתוך סדרה חדשה של חברת 'ביוריפייר' (Biorepair): משחת שיניים ומי פה
במסגרת כתבת התחקיר בדקנו שני מוצרים מתוך סדרה חדשה של חברת 'ביוריפייר' (Biorepair): משחת שיניים ומי פה

נתחיל עם משחת השיניים שבדקנו Biorepair PLUS (75ml), בעלת מרקם רגיל כמו של כל משחת שיניים רגילה. ממש כמו שהשיננית מסבירה ומלמדת, התחלתי עם מריחת המשחה על השיניים כדי שהחומר הפעיל ייכנס לחריצים של השיניים, ורק אז הרטבתי את המברשת והתחלתי במלאכת הצחצוח בתנועות סיבוביות מלמעלה למטה, עם ונגד כיוון השעון, מלפנים ומאחור. פעולה שגרתית של דקה.

אם כי בשבועיים האחרונים, אולי בגלל הקור, חוויתי רגישות בשיניים שהפריעה לי למשל לשתות משקה חם כמו תה או קפה, מבלי שיכאבו לי השיניים. תופעה שחזרה על עצמה בעיקר בבקרים… תחושה בלתי נסבלת ומשתקת שלפעמים גם מוציאה אותך מריכוז.. אני חייב להודות שההרגשה הזו נעלמה כמעט לגמרי לאחר שימוש (3 פעמים ביום) במשחת השיניים שבדקנו של חברת 'ביו ריפייר'. קשה שלא לשים את ההקשר והיום, לאחר שימוש רצוף של מספר ימים, אני בטוח שהמשחה היא זו שסייעה להפחתת הרגישות. האם זה בשל אותם מרכיבים מיוחדים לתיקון אמייל השן (זגוגית השן), הצמנט והדנטין? או אולי בגלל אותם "חלקיקי מיקרוריפייר" – חומר פעיל במשחה שעוזר לסייע בהגנה על השן מפני פלאק, אבנית ועששת ? לא יודע. קטונתי מלהבין.

מה שבטוח בכל החוויה היא הרגשת ה"אפטר" של אחרי הצחצוח. הרגשה מנצחת של רעננות, כאילו יצאתם הרגע ממקלחת חמה, וכך גם כאן עם המשחה. אבל התוספת האמיתית לתחושה הזו היא מי הפה שהשתמשתי בהם. תמשיכו לקרוא.

מגזין אופנה לגברים בלבד, מגזין אופנה לגברים, מגזין אופנה לגבר, מגזין אופנה, אופנה לגברים, לגברים בלבד, לגבר בלבד, לגבר, גיא טל, מגזין ViriOnly, Viri|Only, מגזין ViriOnly, מגזין לגבר, מגזין לגבר הישראלים, גברים ישראלים, גברים ישראלים בלבד, ישראלים בלבד, נשים, גברים ונשים, משחת שיניים, משחת שיניים ביו ריפייר, Bio Repair, אמייל, עששת, פלואוריד, דנטין, הלבנת שיניים, שיניים, Biorepair, ביורי פייר, מי פה,
"לאחר שימוש רצוף של מספר ימים, אני בטוח שהמשחה היא זו שסייעה להפחתת הרגישות". בתמונה: משחת שיניים Biorepair PLUS

נעבור אל המוצר השני. מזגתי כמות של 5 מ"ל אל תוך הכוסית המצורפת לבקבוק. ממבט ראשון התמיסה נראית כמו מרכך כביסה, עד שמריחים את הריח הנפלא (לרוב מוצרי מי הפה שאני השתמשתי היה ריח תעשייתי של כימיקלים), של משחת השיניים שזה הרגע צחצחתי איתה. ריח מזמין שגרם לי ישר לקחת שלוק ולהתחיל בפעולת השקשוק.


מניסיון מר (וחריף) של מוצרי מי פה בעבר, תמיד נתקלתי בתחושה חזקה של חריפות על הלשון שהובילה אותי מהר מאוד "להקיא" את מי הפה ולא להחזיק בפה למשך 30 שניות כמו שמצוין על גבי האריזה. גם אחרי שירקתי את התמיסה החריפות המשיכה. למרבה השמחה, לא כך ההרגשה כשמשתמשים במי הפה של 'ביו ריפייר'. התחושה בפה היא נעימה ואין כלל תחושה של חריפות. מה שכן יש היא תחושה של רעננות מאוד חזקה וטעם של משחת שיניים. מרענן. מאוד.. לסיכום, ביוריפייר פלוס היא סוג של קסם. סוג של פלא שלא היה כאן עד היום. הסדרה המעניקה את  הטיפול האולטימטיבי לשיניים שלי. התשובה לרגישות והבחירה למנוע את הטיפולים העתידיים במרפאת השיניים. 'ביוריפייר פלוס' היא משחת השיניים היחידה בעולם המתקנת את אמייל השן, מייצרת שכבת הגנה מפני אבנית, שחיקה חומצתית, עששת ופלאק. ביוריפייר מפחיתה רגישות שיניים בחום וקור, מלבינה ושומרת על בריאות החניכיים.

"ביוריפייר פלוס היא סוג של קסם. סוג של פלא שלא היה כאן עד היום"
"ביוריפייר פלוס היא סוג של קסם. סוג של פלא שלא היה כאן עד היום"

הנה 18 דברים משעשעים שאפשר לעשות עם משחת שיניים:

  • לסמן בכדורגל חומה ואת הכדור
  • למוסס במים ולשפוך על שמשה של רכב.
  • לקשט פנים של מישהו כשהוא ישן
  • לקחת כיסא פלסטיק בצבע לבן, למרוח עליו משחה ולהושיב את החבר שלכם
  • לעשות "אבעבועות רוח" ולהיכנס לכיתה, להגיד למורה שאנו חולים
  • לשים על ידית של דלת ולחכות שמישהו יפתח..
  • לשים בתוך מעטפה של מכתב, לסגור ולשים בתיבת דואר
  • לשים בתוך בקבוק קולה ולחכות שייקרה משהו… וכשלא, אז להוסיף מנטוס
  • להתגלח איתו… סתם, לא באמת!
  • למלאות חורים בקיר בכלום כסף
  • להוסיף צבע צהוב (בעזרת כורכום), למרוח על מישהו ולברוח..
מגזין אופנה לגברים בלבד, מגזין אופנה לגברים, מגזין אופנה לגבר, מגזין אופנה, אופנה לגברים, לגברים בלבד, לגבר בלבד, לגבר, גיא טל, מגזין ViriOnly, Viri|Only, מגזין ViriOnly, מגזין לגבר, מגזין לגבר הישראלים, גברים ישראלים, גברים ישראלים בלבד, ישראלים בלבד, נשים, גברים ונשים, משחת שיניים, משחת שיניים ביו ריפייר, Bio Repair, אמייל, עששת, פלואוריד, דנטין, הלבנת שיניים, שיניים, Biorepair, ביורי פייר, מי פה,
"לעשות "אבעבועות רוח" ולהיכנס לכיתה, להגיד למורה שאנו חולים". המסקנה היא – היגיינה של הפה היא עניין חשוב לא פחות מטיפוח הגוף!

הנה 7 דברים שימושיים שאפשר לעשות עם משחת שיניים:

    • משחת שיניים מכילה חומרים מלבינים – שימושי מאוד לניקוי כתמים על בגדים, שטיחים וכן הלאה.
    • ניקוי כתמים מבגדים
    • משחת שיניים מכילה מרכיבים לניקוי אבנית בשיניים – שימושי מאוד לניקוי כלים מכסף, ואפילו יהלומים(!)
    • מבריק קרמיקה, שיש..
    • מנקה ריחות לא נעימים כמו שום מהידיים.
    • לצחצח שיניים(?) ברור!
    • לחדש נעליים (אבל רק את החלק הלבן שלהן!)

יש לכם גם רעיון ? כתבו וספרו לנו בתגובות למטה!!   (סדרת מוצרי Biorepair  – ניתן להשיג בסופר פארם, ניו פארם ובבתי מרקחת ברחבי הארץ)

About Guy Tal

עורך ומנהל האתר, בעל ניסיון עשיר של 5 שנים בתחום הדוברות ויחסי הציבור, וכשדרן ומפיק חדשות ברדיו 90 אף אם ("רדיו אמצע הדרך")

Check Also

"הנה מיתוס שיאתגר אתכם: רוב הגברים מחזיקים בושם אחד\שניים לאחר הגילוח ולאירועים מיוחדים בלבד"

לגברים בלבד: הבשמים שיעשו לכם את קיץ 2016

הימים הם ימים אביביים אשר מביאים עימם ניחוחות של פרחי שדה צבעוניים ורעננות הדרית של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

banner