Home / בינו לבינה / סוכן מוסד בשליחות האהבה

סוכן מוסד בשליחות האהבה

93% מהתקשורת הבין אישית שלנו – היא סמויה, וזה כולל את שפת הגוף, הבעות הפנים, מחוות הגוף, טונציה של הקול, צורת הישיבה, בחירת הבגדים ופרמטרים נוספים. אם תצליחו לפצח את הקוד הזה – אולי זה מה שיעזור לכם לכבוש את ליבן של בחורות, ועוד כמה דברים…

מגזין אופנה לגברים בלבד, מגזין אופנה לגברים, מגזין אופנה לגבר, מגזין אופנה, אופנה לגברים, לגברים בלבד, לגבר בלבד, לגבר, גיא טל, מגזין ViriOnly, Viri|Only, מגזין ViriOnly, מגזין לגבר, מגזין לגבר הישראלים, גברים ישראלים, גברים ישראלים בלבד, ישראלים בלבד, נשים, גברים ונשים, ערן בידרמן, סוכן מוסד, מוסד, המוסד, אהבה, בשליחתו אהבה, גיא טל
"סוכן מוסד בשליחות האהבה", ערן בידרמן בפעולה. קרדיט צילום: אור גפן

"תסרוק את החדר. מה נראה לך שונה בתמונה?" בחן אותי ערן בידרמן, מנטליסט ואמן חושים בהכשרתו, אשר בימים אלה גויס במסגרת קמפיין של יגרמייסטר הגיע להראות לקהל הבליינים התל אביבי איך לבצע בר טריקס ובין היתר להתחיל עם בחורות.

מה אני סוכן במוסד ? צחקתי בקול רם. "משהו כזה", הוא נהיה רציני לרגע. ואני הוספתי – סוכן מוסד בשליחות האהבה.

החיים הם הסחת דעת אחת גדולה, השאלה היא – היכן אתם מרכזים את תשומת הלב שלכם, ומה שנראה לכולנו כבנאלי ושגרתי יכול לשמש את האחר לחשוף את מצבו הפנימי של האדם. כלי, אגב, שמשתמשים בו סוכני חרש במטרה לפענח את האובייקט שלהם ואחר כך גם להשתמש במידע הזה כנגדם. ולכן יותר מאשר להקשיב למה שהיא אומרת אולי כדאי שתשימו לב למה שהגוף שלה משדר לכם.

מגזין אופנה לגברים בלבד, מגזין אופנה לגברים, מגזין אופנה לגבר, מגזין אופנה, אופנה לגברים, לגברים בלבד, לגבר בלבד, לגבר, גיא טל, מגזין ViriOnly, Viri|Only, מגזין ViriOnly, מגזין לגבר, מגזין לגבר הישראלים, גברים ישראלים, גברים ישראלים בלבד, ישראלים בלבד, נשים, גברים ונשים, ערן בידרמן, סוכן מוסד, מוסד, המוסד, אהבה, בשליחתו אהבה, גיא טל
"החיים הם הסחת דעת אחת גדולה, השאלה היא – היכן אתם מרכזים את תשומת הלב שלכם", ערן בידרמן. קרדיט צילום: אור גפן

הנחת היסוד היא שהגוף שלנו תמיד "מדליף" מידע, רק שרובנו לא רואים ולא יודעים לקרוא אותו. הצורה שבה אתן מדברות, נימת הקול (דיבור בקול רם למשל מעיד על שקר), תזוזת העיניים (אישונים מורחבים מעידים על אהדה וחיבה), מחוות הידיים, כל אלו ועוד ניתנים לגילוי וגם למניפולציה, אבל לא במובן השלילי, אלא על מנת לייצר כימיה שתוריד את המגננות שיש לנשים ולהגיע לרמה של אינטימיות.

הנה מספר דגשים וטיפים שכדאי לשים לב אליהם:

  1. כשבחורה מחבקת עם הידיים חזק את הקפה או תה, זה אומר שהיא מרגישה תחושת חמימות (ביטחון ואמון) לידך.
  2. כשבחורה מעבירה מצד לצד את השיער, היא מתעניינת בך.
  3. כשבחורה מסרקת את השיער ומסתכלת במראה\פלאפון כל שנייה – סימן ללחץ, חוסר ביטחון או התרגשות. כנראה שמחכות למישהו, תחכו קצת גם אתם.
  4. אם ראית מישהו שניסה להתחיל איתן ולא הלך לו, לגשת ולשאול מה הוא עשה לא בסדר.
  5. אם היא מתעסקת הרבה בנייד ולא רק גוללת אלא גם מסמסת, רוב הסיכויים שיש לה מישהו.
  6. אם היא חוקרת את הסביבה ומסדרת את השיער- זה מעיד על מודעות גבוהה למראה החיצוני שלה. וזה סימן טוב עבורכם לגשת אליה.
  7. במהלך אינטראקציה, הישענות לאחור מצידכם ישדר ריחוק ושאתם לא בעניין – מה שעלול למשוך את תשומת ליבה וסקרנותה כלפיכם.
  8. שימו לב ליציבה שלכם, לכתפיים (שיהיו ישרות), והליכה בגב זקוף. ידיים בכיסים ישדרו חוסר ביטחון, ואילו ידיים בכיסים עם אגודלים מבחוץ משדרות יהירות.
  9. כשבחורה יושבת בידיים שלובות וגב זקוף – עשוי להעיד על אסרטיביות וביטחון עצמי גבוה.

ויש גם סרטון מגניב שייתן לכם השראה: לחצו כאן.

חוקי המשחק יכולים להיות נורא פשוטים וכדי לצאת נשכרים מכל הטיפים הללו, אין באמת צורך לעשות תואר בקרימינולוגיה, ללמוד זריזות ידיים, או לשחק עם קלפים. פשוט תהיו מודעים לעצמכם ולסביבה שלכם, בערך כמו שצייר שם לב לפרטים הקטנים בתמונה.

 

About Guy Tal

עורך ומנהל האתר, בעל ניסיון עשיר של 5 שנים בתחום הדוברות ויחסי הציבור, וכשדרן ומפיק חדשות ברדיו 90 אף אם ("רדיו אמצע הדרך")

Check Also

אינטימה סתיו חורף 2015-16 צילום יריב פיין וגיא כושי (10)

עשרת הדיברות למציאת האהבה – המדריך לרווק

"קשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף", נאמר כבר בספר בראשית, ובצדק. אך מה עושים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

banner